Projekty medialne
Film "Cuba libre..."

„Cuba libre…” to próba sportretowania miejsca na ziemi, w którym za chwilę może odmienić się wszystko. Punktem wyjścia jest poranek 19 lutego 2008 roku kiedy niespodziewanie ogłoszono rezygnację El Comendante ze wszystkich funkcji państwowych.

Więcej
"Wierzymy w marzenia" - Wystawa fotograficzna

Wystawa fotograficzna "Wierzymy w marzenia -Kuba" to element międzynarodowego projektu medialnego przygotowanego przez Fundację Łączenie Światów.

Więcej
Film "Wierzymy w marzenia - Kuba"

Ten fabularyzowany dokument jest stylizowaną opowieścią o Kubie - o tym, jak wygląda ona teraz, dosłownie i w przenośni.

Więcej
Film "Ojczyzna albo śmierć"

Film jest opowieścią o najnowszej historii Kuby. To także próba sportretowania unikalnego miejsca na ziemi, w którym za chwilę może odmienić się wszystko. Głównym bohaterem i narratorem jest Angel.

Więcej
Film krótkometrażowy - "UErzędnik"

Film krótkometrażowy „UErzędnik” jest satyrą na zbiurokratyzowanego urzędnika Unii Europejskiej.

Więcej
Film "Dzieci z Halemby"

Fundacja współpracuje z Fundacją Jana Karskiego z Washingtonu, reprezentowaną przez Kayę Mirecką-Ploss oraz Urzędem Miasta Ruda Śląska.

Więcej
Film "Dolny Śląsk – walory turystyczne”

W ostatnim czasie Fundacja zrealizowała serie filmów dotyczących promocji Dolnego Śląska.

Film "To je vyborne. Das ist super. Dolny Śląsk"

Ogólnopolska kampania promocyjna "To je vyborne. Das ist super. Dolny Śląsk" pozwoliła na realizację dwóch projektów. Przy udziale znanych postaci świata telewizji powstał film promujący województwo dolnośląskie i spot reklamowy.

Film "Dolny Śląsk – potencjał gospodarczy"

Możliwości inwestycyjne na Dolnym Śląsku pokazuje film „Dolny Śląsk – potencjał gospodarczy” Film rozpoczyna się wejściem zawodników na pole golfowe.

Więcej
Więcej
Więcej